SK Březnice - Lužkovice - první mistrovský zápas sezóny 2012/2013

12.08.2012 22:36

MUŽI: Březnice - Lužkovice 3:2 (branky Březnice - Dobeš, Šmigura, Hamerník)

Domácí tým zvítězil v prvním utkání sezóny, přestože cesta k vítězství byla velmi trnitá. I když hosté byli více než vyrovnaným soupeřem, inkasovali jako první už v 6.minutě - chybu obrany lužkovických využil domácí kanonýr Dobeš. Hosté se s tímto stavem nehodlali smířit a nadále svojí aktivitou zaměstnávali domácí obranu. Nejprve Josefík svoji šanci nevyužil, ale o pár chvil později po standardní situaci Polepil hlavou srovnal skóre. Ovšem domácí Šmigura opět po zaváhání hostující obrany gólem do šatny stanovil poločasový stav na 2:1.

Do druhého poločasu vstoupili odvážněji domácí - po rychlém úniku Chvíly hostující brankář fauloval v pokutovém území a z pokutového kopu zvýšil vedení domácích Hamerník. Hosté se s tímto stavem rozhodně nechtěli smířit a o pár minut později po zaváhání domácích, kteří neuhlídali po rohovém kopu na zadní tyči Ronzu, snížili na 3:2. Lužkovičtí vycítili šanci na vyrovnání a až do konce zápasu domácím zle zatápěli. V závěru zápasu se více žlutilo než hrálo, přesto domácí výhru o jednu branku uhájili.

Branky: Dobeš, Šmigura, Hamerník - Polepil, Ronza J.

Rozhodčí: Daněk, Ruman, Mičák,  250 diváků

ŽK: Dyšlevský, Stuchlík V., Dostál - Jenček, Čala, Ronza, Holý

Březnice: Dyšlevský - Stuchlík, Juráň, Mikulášek, Šmigura, Teplý, Dobeš, Hamerník, Dostál, Chvíla, Dvorník, střídali: Mol, Štěpáník, Greguš

Lužkovice: Jenček - Josefík, Langer, Čala, Ronza J., Zámorský, Sumera, Polepil, Holý, Albert, Škrabal, střídali: Ronza T., Kovařík