POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2012/2013

07.08.2012 06:39

PŘEDKOLO: 29.7.2012  SK Březnice - Tečovice 5:1

I. KOLO:      3.8.2012  SK Březnice - Provodov 5:4 (branky Březnice Juráň 2x, Chvíla, Štěpáník, Ambrož)

II. KOLO:    22.8.2012  SK Březnice - Hluk 3:2 (pen.)

Výsledek po 90ti minutách: 2:2 (branky Březnice - Chvíla, Juráň)

Penalty: 4:3

Fotky p. Mudříka jsou umístěny ve fotogalerii

III.KOLO:    12.9.2012  SK Březnice - Luhačovice 0:5

Ve čtvrtfinále Poháru hejtmana zlínského kraje na březnický trávník zavítal účastník krajského přeboru z Luhačovic. V prvním poločasu byli domácí favoritovi více než vyrovnaným soupeřem. Za celý první poločas nepustili hosty do vážnější situace. Naopak domácí Chvíla několikrát vyzkoušel pozornost brankáře hostí. Druhý poločas byl poznamenán deštěm a kluzkým terénem. S tímto se mimořádně dobře vyrovnal zkušenější soupeř, který během pár minut rozhodl zápas. Za dvacet pět minut vstřelili hosté pět branek a utkání se poté již jen dohrávalo.

Našim fotbalistům za vystoupení v poháru patří velký dík nejen za výsledky, ale i za předvedenou hru se soupeři z vyšších soutěží. Divákům děkujeme za podporu hráčů v těchto zápasech a věříme, že kvalitní soupeři zavítají do Březnice i v budoucnu.