Fotbalový víkend 8.-9.10.2011

10.10.2011 05:59

MUŽI: Březnice - Fryšták 1:4 (0:1)

Utkání začalo za deště pod taktovkou hostí, kteří už ve 4. minutě otevřeli skóre Lošťákem, ten z křídla prostřelil domácího brankáře. Domácí ohrozili brankáře hostů po souhře Dobeše, na jehož centr se marně natahoval Ambrož. Domácí obranu trápil zejména opět agilní Lošťák, který ještě do poločasu dvakrát ohrozil domácí branku. Přesto mohli domácí srovnat skóre, když v poslední minutě prvního poločasu, po centru domácího rychlíka Šmigury, Dobeš ve vyložené šanci jen těsně minul.
Domácí se nechtěli smířit s poločasovým stavem a začali druhou půli náporem, jejich snaha většinou končila mimo tyče. Přesto v 60. minutě po přímém kopu Dobešova tutovka doslova volala po vyrovnání. A tak to byli hosté, kteří trestali. Křenek T. po rychlé souhře skóruje, a patnáct minut před koncem Křenek P. zvyšuje už na 3:0. Za dalších pět minut hosté vsítili čtvrtou branku, nutno podotknout, že domácí při gólech zaplatili za malý důraz před svým pokutovým územím. Domácí ještě stihli upravit výsledek gólem z penalty, kterou proměnil Luboš Hamerník. Výhra hostů tak byla zasloužená, neboť se lépe dokázali vyrovnat s kluzkým trávníkem.
Branky: Hamerník (p) – Křenek T. 2x, Křenek P., Lošťák
Rozhodčí: Hrbáček, Šerý, Mičák, 150 diváků
ŽK: Dostál, Teplý – Rudolf, Petráš
Březnice: Dyšlevský – Gracl, Šmigura, Dobeš, Teplý, Hamerník, Adamík, Ambrož, Dostál, Stuchlík P., Mikulášek, střídali: Chvíla, Štěpáník
Fryšták: Sichra – Kolář, Bednařík, Chudý D., Křenek T., Hubáček, Lošťák, Krhůtek, Křenek P., Rudolf, Chudý T., střídali: Petráš, Gajdůšek

ŽENY: Velké Pavlovice - Březnice 3:1

DOROST: Provodov - Březnice 2:0

ŽÁCI: Březnice - Újezd 1:8 (branka Březnice - Metela)