Fotbalový víkend 7.-8.9.2013

23.09.2013 13:18

MUŽI: SK Březnice - Jaroslavice 0:3

Do utkání aktivněji vstoupili hosté a v 10.minutě nebezpečně ohrozili bránu domácích střelou Polácha. O chvíli později domácí vykopli z brankové čáry tutovku hostů. I přesto, že březničtí byli v poli stále iniciativnější, vedení v utkání se ujali hosté, když v 30.minutě proměnil pokutový kop Švach. O šest minut později na 2:0 pro hosty zvýšil krásnou střelou z přímého kopu Podéšť. Největší šanci domácích v prvním poločase neproměnil Dostál, když v dobré pozici hlavou trefil pouze brankáře.

Chvíli po zahájení druhého poločasu na 3:0 pro hosty upravil Fajgara. Domácí tak utkání dohráli sice aktivně, ale bez gólového efektu. Střely z dálky nemohly hostujícího brankáře ohrozit. Za zmínku ještě stojí druhá penalta hostů, kterou jaroslavický gólman Žbel napálil do tyče. Domácím nelze upřít snahu s výsledkem něco udělat, ale to na kompaktní celek hostů nestačilo.

Branky: Švach, Podéšť, Fajgara

Rozhodčí: Kýr, Volek, Bočáň     200 diváků

ŽK: Dyšlevský, Stuchlík V., Juráň, Dostál - Podéšť

ČK: Dostál

SK Březnice: Dyšlevský - Stuchlík V., Juráň, šmigura, Štěpáník, Ambrož, Kašpar, Stuchlík P., Hamerník, Dostál, Staroba, střídali: Mikulášek, Ondroušek, Chvíla

Jaroslavice: Žbel - Podéšť, Dalbač, Dudr, Minarčík, Fajgara, Polách, Batík L., Macalík, Batík T., Švach, střídali: Dujsík, Tomeček, Červenka