Fotbalový víkend 29.-30.9.2012

30.09.2012 20:15

MUŽI: Březnice - Admira Hulín 2:1

Utkání začalo ve vlažném tempu a do 15.minuty se hra odvíjela ve středu hřiště. Jako první se osmělili hosté a dvakrát nebezpečně zahrozili. Domácí podržel gólman Dyšlevský. Poté v první šanci domácích ještě Šmigura zaváhal. Po půlhodině však domácí otevřeli skóre, když po akci Dobeše přesně zamířil Dvorník. Do konce poločasu obě mužstva ještě několikrát zahrozila, ale vždy nepřesně ve finální fázi.

Druhý poločas začali domácí hlavičkou Štěpáníka a na druhé straně se sólem přes půl hřiště a zakončením do tyče přezentoval Motal. V této fázi si hosté zlepšeným pohybem řekli o vyrovnání. Po rohovém kopu se prosadil střídající Horáček. Poslední čtvrthodina už patřila zase domácím, kteří svoji aktivitu dvě minuty před koncem korunovali druhým gólem - po přiťuknutí Šmigury zápas rozhodl Chvíla.

Branky: Dvorník, Chvíla - Horáček

Rozhodčí: Vobořil, Hrbáček, Malota, 200 diváků

ŽK: Dobeš, Dostál, Dvorník, Šmigura, Stuchlík - Spáčil

ČK: Dostál - Simerský R.

Březnice: Dyšlevský - Stuchlík V., Juráň, Šmigura, Štěpáník, Teplý, Dobeš, Hamerník, Dostál, Dvorník, Chvíla, střídali: Ambrož, Greguš

Admira Hulín: Hložek - Štoll, Adamík, Prokop, Kubo, Volek, Spáčil, Simerský R., Simerský M., Šenkyřík, Motal, střídali: Horáček, Csomor

Výsledky ostatních fotbalových družstev SK Březnice:

ŽENY: Březnice - Podivín 4:0 (bramky Březnice - Brzósková 2x, Gregorová, Zeťková)

DOROST: Příluky - Březnice 1:6 (branky Březnice - Kratina 3x, Adamík, Šalena, Pavlačka)

ŽÁCI:  Březnice - Jaroslavice 8:1 (branky Březnice - Metela 3x, Běhula 2x, Baťa 2x, Kašík)