Fotbalový víkend 27.-28.8.2011

29.08.2011 09:25

MUŽI:  Březnice - Lužkovice 3:0

Začátek zápasu se nesl ve větší aktivitě hostujícího celku, už ve druhé minutě zahrozili Josefíkem. Domácí však po úvodní pětiminutovce vysunuli hru do středu pole a začali přebírat otěže zápasu. Nejprve pozornost hostujícího brankáře prověřil střelou z dálky Šmigura a poté se dvakrát ve velké šanci ocitl domácí Dobeš, se kterým měla hostující obrana neustále potíže. A byl to právě domácí kanonýr, který ve 35. minutě poprvé změnil stav utkání, když po rohovém kopu potrestal chybu brankáře hostí. Hostující hráči se nedokázali vymanit z tlaku, a ještě do poločasu po přímém kopu krásnou střelou posunul stav utkání na 2:0 Šmigura.
S druhým poločasem přišla i větší chuť hostů s výsledkem něco udělat. Po gólu volala zejména šance hostujícího Čaly, který ve vyložené šanci branku minul. Domácí naopak podnikali nebezpečné výpady do hostující obrany a po rychlé křídelní akci Adamíka přidal třetí branku Gracl. V této fázi utkání už byli domácí pány na hrací ploše a kontrolovali průběh zápasu. Hosté se připoměli ještě dvě minuty před koncem, kdy Langer ve vyložené šanci trefil tyč. Vítězství březnických tak bylo naprosto zasloužené.
Branky: Šmigura, Dobeš, Gracl
Rozhodčí: Družbík, Hladiš, Dostálek, 200 diváků
ŽK: Šmigura, Ambrož – Čala
Březnice: Dyšlevský – Gracl, Šmigura, Stuchlík V., Teplý, Hamerník, Adamík, Ambrož, Dobeš, Stuchlík P., Mikulášek, střídali: Mol, Hnátík
Lužkovice: Vala – Josefík, Punčochář, Čala, Ždanov, Ronza J., Ronza T., Polepil, Holý, Langer, Slavík, střídali: Šuba, Štalmach

ŽENY:  Březnice - Březůvky 3:4

DOROST: Březnice - Lukov 3:2 (branky Březnice - Kratina, Nosek, Dědek)

ŽÁCI:  Březnice - Mladcová 0:10