Fotbalový víkend 17. - 18.5.2014

19.05.2014 15:31

MUŽI:  SK Březnice - Viktoria Otrokovice "B"   3:0 (branky Březnice - Dyšlevský Mir., Frydrych, Dobeš)

Utkání, po celou dobu hrané na kluzkém terénu, lépe odstartovali domácí, kteří se s podmínkami dokázali lépe vyrovnat. Dařila se jim kombinace. Přesto první střelu na bránu vyslali hosté, když Gerych nebezpečně pálil z přímého kopu. Po půlhodině zaslouženě otevřeli skóre domácí, kombinaci, na jejímž začátku byl výborně hrající Dvorník, do prázdné brány zakončil Dyšlevský. Do konce poločasu mohl zvýšit ještě Petr Stuchlík, ale brankář hostů jeho střelu lapil.

Začátek druhého poločasu patřil domácímu Frydrychovi - nejprve po samostatné akci sice nepřesně zakončil,ale v 55. minutě nekompromisně zvýšil z pokutového kopu. V 60. minutě hosté neproměnili svoji největší šanci, když po standardní situaci Gerych nastřelil břevno. Vzápětí zahrozili hostující Mlýnek a Kamenčák, ale opět nepřesně. Domácí pojistili výsledek v 80. minutě, když se po individuální akci střídajícího Teplého v koncovce prosadil Dobeš. Vítězství domácích tak bylo zasloužené.

Branky: Dyšlevský Miroslav, Frydrych, Dobeš
Rozhodčí: Mikoška, Katrňák, Mičák 50 diváků
ŽK: Šmigura – Gerych
Březnice: Dyšlevský Martin – Stuchlík V., Hamerník, Střelec, Dvorník, Mikulášek, Frydrych, Ambrož, Šmigura, Dyšlevský Miroslav, Stuchlík P., střídali: Teplý, Štěpáník, Dobeš, Dostál
V. Otrokovice B: Janečka – Ševčík, Kamenčák, Škrabal, Kozel, Gába, Bahounek, Mlýnek, Palík, Zelinka, Gerych, střídali: Skřivan

Výsledky ostatních fotbalových družstev SK Březnice:

MUŽI "B":  Velký Ořechov - SK Březnice "B"  2.1 (branka Březnice - Nosek)

ŽÁCI:  SK Březnice - Lhota u Malenovic 4:6  (branky Březnice - Červený, Baťa, Kunorza, Kužílek)