Fotbalový víkend 14.-15.9.2013 + 2.ročník soutěže ve vaření guláše 14.9.2013

23.09.2013 13:26

MUŽI: SK Březnice - Lužkovice 3:0

Na kluzkém terénu začali lépe domácí - skóre otevřel v úvodu šťastným gólem Dobeš. Březničtí byli i nadále nebezpečnější a zejména střela Staroby volala po gólu. Hosté jakoby se nedokázali vyrovnat s mokrým trávníkem. Jejich největší šanci v prvním poločase neproměnil Ronza, když po kombinaci celého mužstva v dobré pozici  minul.

Druhý poločas jasně patřil březnickým, kteří dobře rozehraný zápas již nepustili. Svojí aktivitou hostům zle zatápěli. Po rychlém protiútoku v 70.minutě na 2:0 zvýšil Juráň a o chvíli později završil výhru domácích chytrým lobem kanonýr Dobeš. Hosté domácí bránu ohrozili už jen ze standardních situací. Pozorného Dyšlevského však nepřekonali. Zápas skončil zaslouženou a důležitou výhrou domácích.

Branky: Dobeš 2, Juráň

Rozhodčí: Dlouhý, Ševčík, Houšť      150 diváků

ŽK: Ronza, Křepelka

SK Březnice: Dyšlevský - Stuchlík P., Juráň, Kašpar, Hamerník, Stuchlík V., Ambrož, Dostál, Staroba, Mikulášek, Dobeš, střídali: Ondroušek, Štěpáník, Teplý, Greguš

Lužkovice: Jenček - Langer, Čala, Mičola, Ronza, Samko, Zámorský, Polepil, Křepelka, Ždanov, Škrabal, střídali: Šimera, Turýn

Výsledky ostatních fotbalových družstev SK Březnice:

MUŽI "B":  Doubravy - SK Březnice "B" 1:0

ŽÁCI: SK Březnice - Lhota u Malenovice 5:1 (branky Březnice - Ondík 2x, Kunorza, Omelka, Běhula)

Součástí fotbalového víkendu bylo i konání druhého ročníku soutěže ve vaření guláše. Reportáž ze soutěže přinesl Zlínský deník - můžete si přečíst  --Z D E--