Fotbalový víkend 13.-14.10.2012

14.10.2012 18:58

MUŽI: Březnice - SK Baťov 1930 0:3

Utkání o čelo tabulky začali bez pochyby lépe hosté, neuběhla ještě ani první minuta zápasu a po přímém kopu se přesnou střelou prosadil Skyba. Oslabení domácí se jen těžko po tomto úvodu dostávali do tempa. Nejprve centr Chvíly ve vápně nenašel adresáta a ve 20. minutě po krásné kombinaci celého mužstva Dobeš zakončil do tyče. Byli to opět hosté kteří ve 35. minutě přesně zakončili kombinaci a zvýšili na 2:0 Krajčou. Březničtí první půli dohráli v křeči a branku hostů již neohrozili.

Úvod druhé půle lépe vyšel domácím, kteří se snažili s výsledkem něco udělat. Nebezpeží znamenaly zejména šance Teplého. V 60. minutě nepřesně zakončoval Chvíla. Hosté se do zakončení nedostávají a soustředí se na obranu. V další šanci domácích neuspěl Juráň a po něm i Ambrož. Pět minut před koncem hosté z rychlého brejku Vitáskem dali výsledku konečnou podobu.

Branky: Skyba, Krajča, Vitásek

Rozhodčí: Dujíček, Mitáček, Mičák, 350 diváků

ŽK: Dobeš, Juráň, Chvíla – Skyba, Krajča

Březnice: Dyšlevský – Stuchlík, Juráň, Mikulášek, Šmigura, Teplý, Dobeš, Hamerník, Greguš, Chvíla, Ambrož, střídali: Štěpáník, Nosek

Baťov 1930: Stýblo – Spurný M., Brázdil, Zapletal L., Skyba, Krajča, Vitásek, Janeba, Zapletal P., Slobodian, Spurný D., střídali: Koplík, Šmédek, Prokeš