Fotbalové výsledky - červen 2015

21.06.2015 19:09

SK Březnice "A":

7.6.2015 Bratřejov - SK Březnice "A" 2:3 (branky Březnice - Dostál Milan, Hamerník, Chvíla)

14.6.2015 SK Březnice "A" - Vysoké Pole 4:2 (branky Březnice - Stuchlík P. 2x, Stuchlík V. 2x)

Celý zápas provázelo úmorné vedro, se kterým se lépe vypořádali domácí. A po patnácti  minutách otevřel domácí kapitán Petr Stuchlík účet zápasu. O pět minut později zvýšil z pokutového kopu Vojtěch Stuchlík a tentýž hráč po půl hodině hry opět z penalty zvýšil na 3:0. Ve 41.minutě po krásné akci hosté snížili zásluhou Petra Machů a o minutu později ještě nastřelili tyč. Účet poločasu uzavřel Petr Stuchlík, jenž proměnil krásnou přihrávku Patrika Vavruši. Domácí ve druhé půli kontrolovali vývoj utkání. Přesto se hostům v 67.minutě podařilo snížit zásluhou Čecha, který měl o chvíli později na kopačkách další branku. Za domácí neproměnili své šance Šmigura a Teplý. Fotbalové "áčko" tedy povedenou sezónu zakončilo vítězstvím, fanoušky potěšilo čtyřmi góly a v tabulce obsadilo konečné čtvrté místo.

SK Březnice "B":

6.6.2015 SK Březnice "B" - Doubravy 2:6 (branky Březnice - Daníček 2x)

Družstvo SK Březnice "B" obsadilo v konečné tabulce sezóny 2014/2015 desáté místo.

SK Březnice - žáci:

7.6.2015 Lhota u Malenovic - SK Březnice 4:5 (branky Březnice - Baťa 2x, Kužílek, Janoch, Štancl)

Družstvo žáků SK Březnice obsadilo v konečné tabulce sezóny 2015/2015 čtvrté místo.