Fotbalová neděle 21.8.2011

21.08.2011 23:06

MUŽI: Březnice - Těšnovice

Za krásného letního počasí začal další zápas v režii domácích. Ve druhé minutě domací Petr Stuchlík bránu hostů přestřelil. Míč i nadále kontrolovali domácí. V 15. minutě jejich převaha byla korunována vedoucím gólem. Po úniku a přelobování brankáře skóroval aktivní Šmigura. O pět minut později mohli domácí vedení zvýraznit, ale po sólovém úniku nedokázal zakončit Dobeš. A byl to opět Dobeš, jehož centr o chvíli poté orazítkoval břevno. Hosté se ale pozvolna dostali do tempa a stále více ohrožovali domácí branku. Deset minut před koncem poločasu z dálky vystřelil hostující Pluhař a jeho pumelice zapadla do brány domácích. Vyrovnáno 1:1, a tak  poločas i skončil.
Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a od začátku zaměstnávali domácí obranu. Jejich aktivita nejprve vyústila ve vyloženou šanci v 56. minutě, ale gólman byl pozorný. I domácí zahrozili a o chvíli později hosté téměř jistý gól zachránili na brankové čáře. To bylo ze strany domácích vše. V 74. minutě nebezpeční hosté udeřili Žiakem, který přeloboval domácího brankáře a o dalších pět minut později důrazní hosté přidali Žiakem, po rychlém přechodu do útoku, pojišťující gól. Domácí se na odpověď nezmohli a utrpěli první porážku v nové sezóně.
Branky: Šmigura – Žiak 2, Pluhař
Rozhodčí: Daněk, Uhlár, Mičák, 250 diváků
ŽK: Dostál – Matuška, Žiak, Svačina, ČK: Dostál
Březnice: Dyšlevský – Gracl, Šmigura, Teplý, Hamerník, Dostál, Chvíla, Adamík, Štěpáník, Dobeš, Stuchlík P., střídali: Mol, Hnátík
Těšnovice: Juráň – Vrzal, Židlík, Bartůšek, Matuška, Žiak, Suchánek, Svačina, Nehoda, Veselý, Pluhař, střídali: Bartušek, Pochylý, Malát

DOROST: Mysločovice - Březnice 4:0

ŽÁCI: Březnice - Štípa 5:3 (branky Březnice - Metela 4x, Kratina)