Fobalový víkend 4.-5.5.2013

05.05.2013 20:53

MUŽI: SK Březnice - Lukov 1:1

První půli zápasu odehrála obě mužstva ve vlažném tempu. Hosté hrozili zejména úniky po stranách hřiště. Domácí zase odpověděli kombinací Juráně se Starobou - ovšem s nepřesnou koncovkou. Až dvě minuty před koncem poločasu Šmigura svojí střelou otevřel účet zápasu. Hosté mohli do konce poločasu ještě srovnat, ale domácí brankář jejich záměr vystihl.

Druhý poločas otevřel vyloženou šancí domácí Petr Stuchlík. Poté převzali otěže zápasu hosté. Domácí obrana, v čele s výborným brankářem Dyšlevským, však odolávala. Uklidnit domácí mohl po rychlém protiútoku Šmigura, ale sám před brankářem přestřelil. Prakticky z protiútoku hosté po zásluze srovnali Hudečkem. Utkání tak nakonec skončilo spravedlivou dělbou bodů.

Branky: Šmigura - Hudeček

Rozhodčí: Nová, Olša, Mičák      250 diváků

ŽK: Hamerník, Juráň, Dostál,

ČK: Dostál

Březnice: Dyšlevský - Stuchlík V., Juráň, Mikulášek, Hájek, Šmigura, Teplý, Štěpáník, Stuchlík P., Hamerník, Staroba, střídali: Dostál, Ambrož, Chvíla

Lukov: Jokl - Králík, Vitovský, Smetana, Teplý M., Hudeček, Svozil, Teplý T. Brázda, Šimčík, Šumal, střídali: Štolba, Bielák, Drábek

Výsledky ostatních fotbalových družstev SK Březnice:

ŽENY: Březnice - Vlkoš 4:1 (branky Březnice - Huťková, Vaculíková, Černá, Přibilová)

DOROST: Veselá - Březnice 3:0

ŽÁCI: Březnice - Jaroslavice 1:2 (branka Březnice - Kolář)