Fotbalový víkend 9.-10.8.2014

01.09.2014 15:12

MUŽI "A": SK Březnice "A" - Bylnice 1:2 (branka SK Březnice - Adamík Pavel)¨

Zápas se hrál v úmorném vedru, což o poznání více svědčilo hostům, kteří byli pohyblivější a aktivnější. V 10 . minutě nepřesně hlavičkoval hostující Hudeček. V 15. minutě se k nebezpečné střele dostal domácí Roman Ambrož. Po půlhodině hry největší šanci prvního poločasu spálili hosté, když překonaného gólmana zastoupil obránce Martin Štěpáník. V zápětí šanci domácích neproměnil Kolář, když po závaru poslal míč vedle branky.
Druhou půli byli zase aktivnější domácí. Přesto se hosté ujali vedení, když v 50. minutě přesnou střelou z hranice pokutového území, Ptáček otevřel skóre. Za pár okamžiků bylo srovnáno. Postaral se o to přesnou hlavičkou Pavel Adamík. S blížícím se koncem zápasu se domácí tlačili do šancí a dvakrát mohl rozhodnout Ambrož. V nastaveném čase však z ojedinělého útoku zajistil Šenkeřík vítězství bylnickým fotbalistům. Utkání by více slušel nerozhodný výsledek.
Branky: Adamík P. – Ptáček, Šenkeřík
Rozhodčí: Frajt, Měřička, Mičák     150 diváků
ŽK: Hamerník, Dostál Milan – Sucháček
SK Březnice "A": Dyšlevský Martin – Stuchlík V., Hamerník, Ambrož, Dyšlevský Miroslav, Stuchlík P., Štěpáník, Adamík Pavel, Dostál Michal, Dostál Milan, Kolář, střídali: Vavruša, Daníček, Teplý, Kopecký
Bylnice: Šuráň – Hořák L., Ptáček, Sucháček, Tkadlec, Bartozel, Svoboda, Hudeček Denis, Machů, Šenkeřík, Lukšík, střídali: Hařák K., Hořák J., Novák

Výsledky ostatních fotbalových družstev SK Březnice:

MUŽI "B": SK Březnice "B" - Kudlov 2:1 p.  (branky SK Březnice - Hnátík Petr, rozhodující PK - Adamík Jakub)