Fotbalový víkend 6.-7.9.2014

07.09.2014 21:37

MUŽI "A": SK Březnice "A" - Mladcová "B" 4:2

Utkání otevřel krásnou střelou domácí Dostál. Gólman hostů byl pozorný. A poté se začali osmělovat hosté, když 2x po kombinaci nastřelili břevno. V 18. minutě otevřel skóre domácích Ambrož po průniku středem hřiště. Po půlhodině hry hosté srovnali, když hrubku domácí obrany využil Paták. Přesto před ochodem do kabin domácí znovu udeřili a důrazný Ambrož zvýšil po zásluze na 2:1.
2. poločas začali lépe hosté, pěkná střela Číka ale nenašla svůj cíl. Hosté byli aktivnější se snahou o vyrovnání. Domácí zase podnikali rychlé zteče do otevřené obrany. Po několika šancích zvýšil Petr Stuchlík překvapivou střelou z rohu hřiště stav na 3:1. Deset minut před koncem hosté zdramatizovali zápas, když z dorážky snížili. Vzápětí ovšem domácí z pokutového kopu definitivně rozhodli. Férově hrané utkání skončilo zaslouženým vítězstvím březnických.
Branky: Ambrož 2, Stuchlík P., Hamerník L. – Paták, Kahaja
180 diváků

ŽK: Vavruša, Adamík J., Kolář - Bečica
Březnice: Dyšlevský M. – Stuchlík V., Hamerník L., Stuchlík P., Adamík, Dostál M., Vavruša, Daníček, Ambrož, Chvíla, Ondroušek střídali: Ondík, Adamík J., Kolář, Košař, Kopecký
Mladcová B: Ondráš – Černý, Lukovský, Hamerník T., Bečica, Kutra, Paták, Kahaja, Čík, Janča, Zbořil, střídali: Polepil, Venený

Výsledky ostatních fotbalových družstev SK Březnice:

MUŽI "B":  SK Březnice "B" - Velký Ořechov 3:5 (branky Březnice - Vyoral, Kopecký, Stuchlík)

ŽÁCI: SK Březnice - Tlumačov 2:3