Fotbalový víkend 31.5. - 1.6.2014

09.06.2014 09:04

MUŽI: SK Březnice - Skaštice 1:5

Mužem zápasu se bezesporu stal hostující Zdeněk Konečník. Od začátku dělal domácím velké starosti, svou rychlostí a přehledem nutil domácí obranu k chybám. Nejprve v 10. minutě otevřel skóre a v 16. minutě zvýšil na 2:0. Ve 30. minutě po jeho akci nekompromisně zakončil Sova. Z březnických ohrozili bránu hostí pouze Stuchlík a Ambrož, ale pozorného brankáře nepřekvapili.
Druhý poločas začal pro domácí lépe. Nejprve sice Dvorník v dobré pozici minul, ale poté Ambrož potrestal chybu hostující obrany a snížil. Zdálo se, že domácí se nadechnou k obratu, ale jejich snahu utnul opět Konečník, který nejprve v 61. minutě zkompletoval hattrick a pět minut před koncem čtvrtým gólem uzavřel stav zápasu. Domácím se výsledek zkorigovat nepodařilo i přes dobré střelecké pozice Stuchlíka a Dvorníka.
Branky: Ambrož - Konečník 4, Sova
Rozhodčí: Mikulášek, Vobořil, Toman       150 diváků
ŽK: Dvorník, Dyšlevský Martin
Březnice: Dyšlevský Martin – Stuchlík V., Hamerník, Střelec, Dvorník, Mikulášek, Frydrych, Ambrož, Teplý, Dyšlevský Miroslav, Stuchlík P., střídali: Šmigura, Štěpáník
Skaštice: Barcuch – Kvasnička, Sedlák, Frýdl, Bubla, Motal, Sova, Uličný, Rosecký, Janalík, Konečník, střídali: Soukup, Vymětal R., Menšík