Fotbalový víkend 28.-29.9.2013

06.10.2013 17:43

MUŽI: SK Březnice - Těšnovice  2:1

Průměrný a vyrovnaný první poločas začali lépe hosté, kteří Slováčkem a Pochylým nebezpečně ohrozili domácí branku. Poté se dostali do šancí i domácí, nejprve z otočky Štěpáník přestřelil a Šmigura z 20 metrů jen těsně minul. Ve 40. minutě po rohovém kopu březnický Dobeš svým důrazem v pokutovém území platil na soupeřovu obranu a po zásluze otevřel skóre utkání.
Svižnou druhou půli začali lépe domácí se snahou o navýšení skóre. A to se jim podařilo v 63. minutě kdy střelou k tyči zvýšil Ambrož na 2:0. Hosté nesložili zbraně a postupně převzali iniciativu. Deset minut před koncem snížil Chalupa. Těšnovičtí se snažili ještě o vyrovnání a otevřeli obranu. Domácí Dobeš toho však nedokázal využít a dvakrát v tváří v tvář golmánovi trestuhodně prováhal. Hostům se vyrovnat už nepodařilo.
Branky: Dobeš, Ambrož - Chalupa
Rozhodčí: Daněk, Dostálek, Bartoň      100 diváků
ŽK: Juráň, Ambrož, Ondroušek – Bartůšek O., Bartůšek J., Pluhař
Březnice: Dyšlevský – Mol, Juráň, Hamerník, Stuchlík V., Ambrož, Šmigura, Štěpáník, Teplý, Dobeš, Greguš střídali: Ondroušek
Těšnovice: Maceja – Pochylý, Kunc, Bartůšek O., Bartůšek J., Chalupa, Matuška, Malát, Novotný, Pluhař, Slováček, střídali: Štěpánů, Černý, Petrúsek