Fotbalový víkend 28. - 29.3.2015

12.04.2015 20:22

MUŽI "A": SK Březnice "A" - Dolní Lhota 3:0

Jako první zahrozili hosté, když v první minutě nebezpečně vystřelil aktivní Macsai. V zápětí domácí odpověděli Štěpáníkem, ten se však v dobré pozici neprosadil. Skóre ve 13.minutě otevřel březnický kanonýr Ambrož, který využil svého důrazu. Po celý zbytek prvního poločasu se hrála vyrovnaná partie, když za hosty byl nebezpečný Macsai a za domácí v závěru poločasu opět zahrozil Ambrož.

Hosté vstoupili do druhého poločasu s velkou snahou o vyrovnání. Jejich snaha většinou končila na hranici pokutového území. Navíc po rychlém útoku Daníčka a technické střele Chvíly domácí zvýšila v 54. minutě na 2:0. Hosté zahodili i největší příležitost v 70. minutě - jejich šance skončila v rukavicích pozorného gólmana. Konečnou podobu výsledku dal střídající Šmigura, který proměnil svůj samostatný únik.

Branky: Ambrož, Chvíla, Šmigura

Rozhodčí: Střelec, Vyoral, Mičák       100 diváků

ŽK: Dyšlevský Miroslav, Chvíla - Repatý, Martinka, Križko

Březnice: Dyšlevský Martin - Stuchlík V., Hamerník, Adamík P., Daníček, Ambrož, Chvíla, Štěpáník, Teplý, Dyšlevský Miroslav, Mol, střídali: Hanák, Kopecký, Šmigura

Dolní Lhota: Macsai M. - Deml, Martinka, Macsai V., Repatý, Križko, Šenovský, Hlavička, Pleša, Remeš, Januška, střídali: Lysák, Urubek, Doruška