Fotbalový víkend 25.-26.10.2014

27.10.2014 09:20

MUŽI "A":  SK Březnice - Bratřejov 2:1 (PK)

Už v první minutě se na branku hostů řítil Roman Ambrož, ale zaváhal a určil tak ráz celého utkání. Domácí spalovali jednu šanci za druhou. Dobrou kombinací ve středu hřiště si březničtí vytvářeli tlak, ale své šance vždy promarnili. Ve 20.minutě dokonce Chvíla nastřelil břevno. Skóre zápasu otevřeli z ojedinělého protiútoku ve 40.minutě hosté, když se z hranice pokutového území trefil přesně Petr Gerža.

Do druhého poločasu domácí nastoupili s tím, že výsledek otočí. A už po šesti minutách hry, po krásném pasu Pavla Adamíka a střele Patrika Vavruši, zaslouženě vyrovnali. Nadále také kralovali ve středu hřiště a vytvářeli si další šance. V zakončení ovšem selhávali. Po gólech doslova volaly šance Romana Ambrože, Milana Dostála a zejména Petra Stuchlíka, který přestřelil odkrytou bránu. Hosté se po většinu času úspěšně bránili. Připomněli se deset minut před koncem dalekonosnou střelou Chromčáka, se kterou měl brankář domácích problémy. Vítěze tak určily až pokutové kopy, ve kterých byli šťastnější březničtí.

Branky: Vavruša - Gerža Petr

Rozhodčí: Goňa, Bršlica, Mičák        130 diváků

ŽK: Kalenda Jan

Březnice: Dyšlevský Martin - Stuchlík V., Hamerník, Stuchlík P., Adamík P., Vavruša, Daníček, Ambrož, Chvíla, Štěpáník, Teplý, střídali: Dostál Milan, Ondroušek

Bratřejov: Ondřej - Kalenda Jiří, Janeczko, Chromčák, Polčák, Gerža D., Tomšů P., Tomšů M., Kalenda Jan, Gerža P., Tomšů J., střídali: Černý, Zicha

Výsledky zápasů ostatních fotbalových družstev SK Březnice:

MUŽI "B":  Kudlov - SK Březnice 1:2 (PK)   (branka Březnice - Ondík)

ŽÁCI:  SK Březnice - Lhota u Malenovice 6:3 (branky Březnice - Červený 3x, Štancl 2x, Baťa)