Fotbalový víkend 24.-25.8.2013

26.08.2013 17:22

MUŽI: SK Březnice - Roštění 1:5

Roštění začalo nebojácně a už ve čtvrté minutě bylo otevřeno skóre utkání. Trefil se Zakopal. Domácí postupně přebrali iniciativu, přesto to byli opět hosté, kteří po akci Zakopala a střelce Zapletala upravili skóre na dvoubrankový rozdíl. Březničtí se snažili ohrozit branku hostů, ale přes jejich dobře pracující obranu se jim do konce prvního poločasu vstřelit branku nepodařilo.

Druhý poločas otevřeli opět lépe hosté, kteří Zakopalem zvýšili na 3:0. Výborně hrající Zakopal v 60.minutě připravil pozici pro Jirsu a v 80. minutě naservíroval další gól pro Zapletala. Hrozivých 0:5 korigoval v poslední minutě Staroba. Hostům vyšlo vše na co sáhli a domácím se přes jejich pozornou obranu nepodařilo prosadit.

Branky: Staroba - Zakopal 2x, Zapletal 2x, Jirsa

Rozhodčí: Manďák, Staško, Polaštík            200 diváků

ŽK: Dobeš, Ambrož - Paštěka

SK Březnice: Dyšlevský - Mol, Juráň, Mikulášek, Šmigura, Štěpáník, Teplý, Hamerník, Dobeš, Stuchlík, Ambrož. Střídali: Chvíla, Staroba

Roštění: Nevřala - Přikryl, Regentík, Paštěka, Filandr, Zapletal, Škrabana, Zakopal, Matějov, Jirsa, Navrátil

MUŽI "B": Racková - SK Březnice 3:5 (branky Březnice - Šmigura Marek 2x, Staroba Radim 2x , Dědek Karel)

ŽENY: SK Březnice - Hovorany 6:0