Fotbalový víkend 15.-16.6.2013

16.06.2013 22:49

MUŽI: Březnice - Kostelec u Holešova 4:3 (1:1)

První střelu v zápase vyslali v páté minutě hosté a poté se tempo hry snažili diktovat domácí. Nejprve Štěpáník svoji šanci nevyužil, ale v 16. minutě prošel středem hřiště Juráň a jeho střelu, odraženou od tyče, doklepl do branky Ondroušek - ve druhém zápase za muže vstřelil svůj první gól. Další šance domácích zahodili nejprve Staroba a zejména Šmigura, který v sólovém úniku minul. A tak přišel trest. Za hosty srovnal z ojedinělého útoku Salajka. Následně domácí Ondroušek orazítkoval spojnici břevna a tyče.

Brankostroj ve druhém poločase nejprve začal nešťastně domácí Teplý, který si srazil centr do vlastní brány. O pár minut později Gerát upravil pro hosty na 3:1. A bylo na domácích, aby ještě s výsledkem něco udělali. Vystřídali a nadechli se k velkému náporu. A na rozdíl od prvního poločasu své šance proměnili. Nejprve Dobeš snížil, o chvíli později Staroba vyrovnal. Obrovský tlak březnických byl po zásluze korunován vítěznou trefou Chvíly, která přišla čtyři minuty před koncem zápasu.

Branky: Ondroušek, Dobeš, Staroba, Chvíla - Salajka, vlastní, Gerát

Rozhodčí: Vobořil, Krajča, Mičák     220 diváků

ŽK: Juráň - Čuzy

Březnice: Dyšlevský - Stuchlík V., Juráň, Staroba, Šmigura, Štěpáník, Teplý, Ambrož, Ondroušek, Hamerník, Greguš, střídali: Chvíla, Dobeš, Hájek

Kostelec: Zapletalík - Hradil J., Kovalda L., Marek T., Chudárek, Gerát, Salajka, Marek D., Čuzy, Hradil M., Kovalda M., střídali: Odložilík, Oral