Fotbalový víkend 12.-13.4.2014

23.04.2014 14:48

MUŽI:  SK Březnice - Příluky 0:1

Domácí, vědomi si důležitosti utkání, začali velmi aktivně a po celý první poločas diktovali tempo zápasu. Vidět byl zejména uzdravený Dobeš, který hostující obraně dělal svojí rychlostí problémy. Přesto po půlhodině hry otevřeli skóre hosté, když z ojedinělého protiútoku změnil skóre zápasu Kohoutek. Za Březnické ještě do poločasu zahrozili Chvíla s Dvorníkem, bohužel nepřesně.

Po změně stran domácí se snahou o vyrovnání opět hostům zle zatápěli. Po většinu času drželi míč ve své moci, ale k vyrovnání tentokrát chybělo více klidu v koncovce. S přibývajícím časem se na domácí kopačky vkrádala nervozita. Největší šance spálili postupně Stuchlík a po něm Dyšlevský, který přestřelil prázdnou branku. Hosté z minima šancí vytěžili maximum a dotáhli tak utkání do vítězného konce.

Branka: Kohoutek   150 diváků

ŽK: Zahradnický, Bittner

Březnice: Dyšlevský Martin - Stuchlík V., Hamerník, Teplý, Střelec, Dyšlevský Miroslav, Štěpáník, Dvorník, Frydrych, Dobeš, Chvíla, střídali: Šmigura, Ambrož, Dostál, Ondroušek

Příluky: Metela - Dederle, Kolínek, Čelůstka, Ondroušek, Zedníček, Vlček, Kohoutek, Frolek, Giebel, Zahradnický, střídali: Bittner, Pinkas

Výsledky ostatních fotbalových družstev SK Březnice:

MUŽI "B":  SK Březnice "B" - Jaroslavice "B"  2:5 (branky Březnice - Nosek, Soukup)

ŽÁCI: Ludkovice - SK Březnice  2:4

ŽENY: SK Březnice - Velké Pavlovice  0:3