Fotbalový víkend 12.-13.10.2013

13.10.2013 20:50

MUŽI:  SK Březnice - Slavičín "B"  1:1

Slavičín zaskočil domácí aktivní a rychlou hrou. Šance hostů na sebe nenechaly dlouho čekat. Ve 3.minutě z trestného kopu nastřelili tyč a svoje šance zahazovali i nadále. Doslova tutovku zahodil slavičínský Vašička, kterého vychytal brankář Dyšlevský. Domácí útočné snažení většinou ztroskotalo na ofsajdovém postavení. Přesto se po půlhodině hry dostali březničtí do vedení, když penaltu proměnil Ambrož.

Druhý poločas otevřela povedená střela domácího Dobeše, která jen těsně minula branku hostů. Poté domácí několikrát zahrozili a zejména šance Teplého byly gólové. Za hosty hrozil zejména rychlonohý Vašička, který v 65. minutě z rychlého protiútoku srovnal. V závěru utkání se obě mužstva snažila strhnout vítězství na svou stranu, blíže k tomu byli hosté, neboť dvakrát nastřelili břevno. Utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.

Branky: Ambrož - Vašička

Rozhodčí: Mitáček, Němec, Mičák     100 diváků

ŽK: Juráň, Štěpáník, Stuchlík, Staroba - Fojtík

Březnice: Dyšlevský - Mol, Mikulášek, Juráň, Hamerník, Stuchlík V., Ambrož, Štěpáník, Teplý, Dobeš, Staroba, střídali:Šmigura, Greguš

Slavičín: Gregušiak - Fojtík, Bureš, Kulíšek, Ocelík, Šebák, Neumann, Sochora, Vašička, Frolo, Pekárek, střídali: Šála, Pavelka

Výsledky ostatních fotbalových družstev SK Březnice:

MUŽI "B":  Provodov - SK Březnice "B"   4:3  (branky Březnice - Soukup 2x, Dědek)

ŽÁCI:  V O L N O