Fotbalové výsledky - květen 2015

01.06.2015 16:32

SK Březnice "A":

3.5.2015 Návojná - SK Březnice "A" 2:3 (branky Březnice - Stuchlík P., Chvíla, Daníček)

10.5.2015 SK Březnice "A" - Jasenná 4:1 (branky Březnice - Ambrož, Chvíla, Šmigura, Daníček)

První poločas se ve Březnici hrál pod taktovkou domácích, kteří po většinu času měli míč na svých kopačkách, a tak ani šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Nejprve Chvíla nastřelil břevno a vzápětí už Ambrož mířil přesně, když z otočky překvapil hostujícícho brankáře. Ve 25.minutě domácí Hamerník neproměnil pokutový kop, ale o pět minut později na 2:0 zvýšil Chvíla střelou do šibenice. V největší šanci hostů se ocitl Lukáš Smilek, jehož střela jen těsně minula cíl. Do poločasu upravil skóre na 3:0 Šmigura, který zakončil kombinaci celého mužstva. Druhý poločas hosté začali aktivněji, šance postupně spálili Vávra a Maliňák, ale v 60.minutě snížil po chybě obrany Zicha. Domácí v 74.minutě uklidnil Daníček, který střelou zblízka překonal hostujícího brankáře. Domácí už výsledek pohlídali a zaslouženě zvítězili.

17.5.2015 Slopné - SK Březnice "A" 1:0

24.5.2015 Nevšová "A" - SK Březnice "A" 4:2 (branky Březnice - Daníček, Adamík)

31.5.2015 SK Březnice "A" - Újezd 4:3 (branky Březnice - Chvíla, Daníček, Stuchlík V. , Adamík J.)

Utkání otevřel nepřesnou střelou Pavel Adamík a hosté odpověděli střelou Hrnčiříka. Ze své mírné převahy domácí vytěžili vedoucí gól, když rychlou akci úspěšně zakončil Chvíla. Vzápětí opět hostující Hrnčiřík nastřelil břevno. Další vyloženou šanci hosté opět nevyužili, až ve 28.minutě zajistil zasloužerné vyrovnání Maňas. Do poločasu domácí přesnou hlavičkou Daníčka převážili skóre opět na svoji stranu. Snaha hostů o vyrovnání vzala za své v 51.minutě, kdy pokutový kop s přehledem proměnil Vojtěch Stuchlík. Přesto i nadále byli nebezpeční a v 73.minutě zaslouženě snížili pohotovou střelou Repatého. O výsledku zápasu rozhodl domácí střídající Jakub Adamík, který uplatnil svůj důraz v pokutovém území a pojistil domácím vítězství. Hosté pak už jen snížili na rozdíl jednoho gólu z pokutového kopu v poslední minutě.

SK Březnice "B":

2.5.2015 SK Březnice "B" - Mysločovice "B" 5:4 PK (branky Březnice - Kolář 2x, Dědek, Ondroušek)

10.5.2015 Provodov "B" - SK Březnice "B" 1:0

16.5.2015 SK Březnice "B" - Biskupice 5:2  (branky Březnice - Pavelák 3x, Kopecký, Ohnút)

24.5.2015 Lhota u Malenovic - SK Březnice "B" 5:0

30.5.2015 SK Březnice "B" - Komárov 2:1  (branka Březnice - Ondroušek)

SK Březnice - žáci:

3.5.2015 SK Březnice - Lhota u Malenovic 16:0 (branky Březnice - Baťa 6x, Červený 4x, Kunorza 2x, Štancl 2x, Běhula, Zátopek)

10.5.2015 SK Březnice - Jaroslavice 2:7 (branky Březnice - Baťa 2x)

17.5.2015 Ludkovice - SK Březnice 5:2 (branky Březnice - Baťa, Červený)

31.5.2015 SK Březnice - Spytihněv 11:4 (branky Březnice - Baťa 5x, Červený 3x, Adamíková, Běhula A., Štancl)