Fotbalové výsledky - duben 2015

01.06.2015 16:13

SK Březnice "A":

19.4.2015 Mladcová "B" - SK Březnice "A" 1:3 (branky Březnice - Hamerník 2x, Chvíla)

26.4.2015 SK Březnice "A" - Ludkovice 0:1 (PK)

Ludkovičtí začali aktivněji a v 11.minutě mohl otevřít skóre Gavenda. Hra se převážně odvíjela ve středu hřiště. Po půlhodině se k zakončení dostal Chvíla, ale jeho střelu vytěsnil hostující brankář. Největší šanci domácích v první půli spálil Ambrož, který orazítkoval břevno. V závěru prvního poločasu neproměnil velkou šanci Gregor. Domácí ve druhé půli ožili s příchodem Šmigury, který znamenal pro hostujícíc obranu největší nebezpečí. Jeho střely vždy jen těsně minuly svůj cíl. Domácí  mohli zápas rozhodnout 15 minut před koncem , kdy z přímého kopu orazítkoval břevno Hamerník. Na druhé straně si nedůrazně počínal v koncovce Kunorza. Utkání tak dospělo k rozhodnutí v podobě pokutových kopů se šťastnějším koncem pro hosty.

SK Březnice "B":

18.4.2015 Velký Ořechov - SK Březnice "B" 9:0

26.4.2015 Hřivínův Újezd - SK Březnice "B" 0:1 PK

SK Březnice - žáci:

26.4.2015 Spytihněv - SK Březnice - 1:7 (branky Březnice - Červený 3x, Baťa 2x, Běhula, Štancl)