Při vkládání příspěvků do diskuse dodržujte, prosím, pravidla slušného chování. Nevhodné příspěvky budou odstraněny. Děkujeme za pochopení!

Re: Postavte B tým SK Březnice a přihlaste ho do 4 třídy!

Jaroš | 07.05.2012

Tady se jako neodpovídá nebo co? Bezva stránky fakt radči je zruště když mlčíte!!!

Re: Re: Postavte B tým SK Březnice a přihlaste ho do 4 třídy!

Fanda | 06.08.2012

Pane Jaroš, zdravím vás a bud'te přesvědčen, že od vedení se odpovědi nedočkáte, nebot' pokud bude hrát dorost, B tým určitě nebude a mladí hráči, kteří už za dorost hrát nemohou budou i nadále posíláni na hostování,pokud budou chtít dále hrát fotbal. Asi taková je představa vedení SK. Jedině by se museli dát dohromady hráči, kterých se to týká a společně s fanoušky si to jak se říká lidově vydupat a přihlásit se do soutěže, nebo by muselo vedení SK změnit názor na tento problém, který však zatím nechtějí nijak řešit.

Re: Re: Re: Postavte B tým SK Březnice a přihlaste ho do 4 třídy!

Pepa | 08.08.2012

No já myslím, že mít čtyři mužstva v soutěžích je co se týká starostí a všeho co k fotbalu patří na tu naši vesničku docela solidní vizitka. Taky je třeba myslet na ty nejmenší a zkusit rozjet přípravku.

Re: Re: Re: Re: Postavte B tým SK Březnice a přihlaste ho do 4 třídy!

milanh | 25.08.2012

chtěl bych reagovat na dotazy ohledně B týmu Sk Březnice a přípravky. B tým v SkB není za prvé proto,že by na něj nebylo dostatek hráčů,představa některých tatínků a dědečků,že tomu tak není je mylná,všichni kdo se kolem fotbalu točí,ví že na sezonu je potřeba alespon 18 až 20 hráčů,počáteční nadšení se ve většíně oddílu mění v problémy,kdo bude hrát atd. Za další by byl problém v termínech,kdy utkání béčka hrát.. a taky každé utkání je potřeba pořadatelsky zabezpečit plus bufet,opravdu nemůžem na hřisti travit všechny víkendy od rána do večera,za další béčko by byla další ekonomická zátěž pro klub,z tohoto důvodu je pro oddíl mnohem výhodnější posílat hráče s jejich souhlasem,do okolních,zavedených klubů na hostování...Co se týká přípravky,ta u nás velmi ůspešně trénuje,je tam v průměru 20 hráčů a hráček pod vedením kvalitních trenerů a je jen otázkou času kdy je přihlásíme do soutěže.což není nejak podstatné,protože už ted z přípravky doplnujem žákovský tým.

Re: Re: Postavte B tým SK Březnice a přihlaste ho do 4 třídy!

Jara Cimrman | 25.04.2016

Jarosu tvuj napad se zalozenim B tymu neni jen tvoje myslenka je jsem mel stejny navrh uz na vlne hromade v listopadu 1908 a tenkrat mi to pan ridici ucitel Hanacik prislibil

Vánoční a Novoroční přání

Fanda | 21.12.2011

Vážení členové, hráčky, hráči, fanoušci a příznivci klubu SK Březnice, chtěl bych vás všechny pozdravit a popřát vám upřímně od srdce klidné a příjemné prožití svátků Vánočních,ať se vám splní alespoň nějaké vaše přání, všechno nejlepší v nastávajícím Novém roce 2012, hlavně oceán zdraví, moře lásky a alespoň špetku toho štěstí v osobním životě. Ve sportovní činnosti,všem,kteří to myslí opravdu upřímně mnoho zdaru a radosti z dosažených výsledků.S pozdravem SPORTU ZDAR a FOTBALU ZVLÁŠŤ!!!

Fota

Pavel z Kelče | 07.11.2011

Zdar. Zápas to byl vyrovnaný, a úplně klidně mohl být i obrácený výsledek. Ať se vám daří. Přikládám odkaz na pár fotek ze zápasu.

https://pavelhrdlicka.rajce.idnes.cz/TJ_Kelc_-_SK_Breznice._I.B_trida/

Re: Fota

SK Březnice | 07.11.2011

Zdravíme a děkujeme za zdařilé fotky.

Re: Re: Fota

Pavel | 08.11.2011

https://valassky.denik.cz/fotbal_region/zdenek-kosut-hattrickem-sestrelil-nedasov-20111107.html

Bída a zmar

Fanda Březky | 24.10.2011

Hoši dejte se dohromady,na ten fotbal se fakt nedá dívat,jestli trenér Dostál nemá týmu co dát at' skončí! Je to fakt poslední 4.kola hrůza....
Sestup je reálný jestli to pude tak dál.....

Záznamy: 11 - 20 ze 41
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek