Fotbalový víkend 4.-5.10.2014

06.10.2014 09:14

MUŽI "A":  SK Březnice - Slopné 5:1

První poločas začal nebezpečnou střelou hostujícího Brunika. Po čtvrthodině hry se domácí ujali vedení, když za ruku nařízený pokutový kop proměnil Hamerník. Poté zahrozil opět hostující Brunik, ale brankář Martin Dyšlevský svůj tým podržel. Domácí se v této fázi zápasu nedokázali prosadit přes obranný val soupeře. Až v 38. minutě uklidnil domácí druhou brankou Ambrož.

Po změně stran hosté ihned utkání zdramatizovali, když se z rychlého protiútoku prosadil Šenovský. Vzápětí ale poslal Chvíla svojí střelou domácí opět do dvoubrankového vedení. Po půlhodině hry hosté nastřelili tyč, ale potom už bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Domácí kvalitní výkon pečetili ještě dvěma góly - Pavel Adamík a Vojtěch Stuchlík se prosadili hlavou vždy po rohovém kopu. Utkání tak skončilo zaslouženým vítězstvím domácích.

Branky: Stuchlík V., Adamík P., Ambrož, Hamerník, Chvíla - Šenovský

ŽK: Vavruša - Kozubík T.                    150 diváků

Březnice: Dyšlevský M. - Stuchlík V., Hamerník, Stuchlík P., Adamík P., Vavruša, Daníček, Ambrož, Chvíla, Kopecký, Štěpáník, střídali: Košař, Dostál

Slopné: Petráš - Pochylý, Chlud, Pařízek, Žáček, Studeník, Kozubík P., Šenovský, Kozubík T., Mikulka, Brunik, střidali: Švach

Výsledky ostatních fotbalových družstev SK Březnice:

MUŽI "B": Biskupice - SK Březnice "B" 5:1  (branka Březnice - Ondík)

ŽÁCI: SK Březnice - Ludkovice 2:6  (branky Březnice - Červený, Baťa)

ŽENY: SK Březnice - Žalkovice 5:3 (branky Březnice - Marková, Vilhanová, Brzosková, Vavrušová, Gregorová)